Şub 042013
 

Etkili Konuşma ve Profesyonel İletişimde mesafe, insanlar arası ilişkilerde kişilerin birbirlerine verdikleri değeri, önemi gösteren en temel belirleyicidir. İnsanlar birbirlerine olan uzaklığı ayarlayarak, onlara yakın veya uzak oldukları konusunda mesaj verirler. Etkili Konuşma ve Profesyonel İletişimde yüz yüze ilişkilerde veya kalabalık içinde kurulan ilişkilerde, bu mesafenin bilinçli kullanılması büyük yarar sağlar. Etkili Konuşma ve Profesyonel İletişimde bir kimseyle konuşurken araya konulan mesafe, kendi başına bir anlam ifade eder. “Sizi kendime yakın hissediyorum.” mesajını yalın bir şekilde vermek olanaklıdır. Mekanların kullanılış şekli, dostluğun arkadaşlık veya akrabalığın bir göstergesi olabileceği gibi, statünün de göstergesi olmaktadır.

Yıllardır medya sektörüne başarılı spiker ve sunucu yetiştiren, etkili konuşma ve profesyonel iletişimüzerine eğitim veren ”Medya Mektebi”, bu eğitimleri modern teknikle destekleyerek, 12 saati içeren özel bir program şeklinde vermektedir. Etkili Konuşma ve Profesyonel İletişim Kursları ile ilgili detaylı bilgiye; kurumun resmi internet adresinden ya da 0216 565 72 12 numaralı telefonundan ulaşabilirsiniz.

 Leave a Reply

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>